RETURN TO GALLERYFOTO

CESTOVÁNÍ - TRAVELING

Komiksový strip na téma "cestování" jsem vytvořil ve stylu okének z vlaků a tramvají.

Jelikož dojíždím do školy z jiného města, strávím v těchto dopravních prostředcích hodně času. Ve dne, v noci.....celý den sedím v nějakém dopravním prostředku. Snídám, učím se a pracuji v pohybu.

Pro práci jsem použil lineární stylizovanou kresbu, kterou jsem kreslil přímo za jízdy. Stejně byly vytvořeny i doplňkové fotografie, které jsem fotil mobilním telefonem taktéž přímo z jedoucích dopravních prostředků. Tím jsem chtěl vytvořit jistou autentičnost.

Tištěná verze slouží rovněž pro výstavu POKOJE 5 v Praze, kde je namotána na rotujícím válci. Ten má při točení znázorňovat pohyb jízdy dopředu. Pro webovou verzi jsem tedy zvolil animaci, která tento pohyb simuluje.

Na pokoji pracoval ateliér obalového a knižního designu z Ostravy. Celá místnost je laděná do nádražní tématiky (holubi, odpadky, odjezdové válce, lavička atd.)

Technika - Digitální koláž, fixa a fotografie (mobil LG G3 D855) / rozlišení originálních prací 11575 x 1746 px / 2016


....

English description soon.

Technique - Digital collage, marker and photography (phone LG G3 D855) / resolution of original works 11575 x 1746 px / 2016                                  Copyright © 2015- 2018 Jacob Kobela artist and web-design. All rights reserved.

„Nikdy jsem nedopustil, aby škola stála v cestě mému vzdělání.“ Mark Twain