RETURN TO GALLERYFOTO

Maturitní práce - Final school work

Moje maturitní práce na téma "Obal počítačové hry". Na tento redesign jsem si zvolil hru Bioshock Infinite. Jedná se o úspěšné a řadou cen ověnčené dílo studia 2K Games z roku 2013.

Sám bych tuto first-person střílečku nazval jako malé umělecké dílo. Nabízí totiž velmi rozvinutý filosofický příběh s narážkami na některé problémy, jako je rasismus, válka a jiné.

Zvolil jsem krabicový box s vyřezávanou přední stranou. Do něj se poté zasouvá klasický plastový case. Uvnitř je pak samozřejmostí kopie CD a plakát (velikost A3). Na něm je vyobrazen sud přeplněný zbraněmi, vzducholoď a název hry. Z druhé strany jsou zbraně doplněny o popisy (kadence, počet nábojů atd.) Vnější grafika je vektor a mraky jsou počítačově zpracovaný akvarel.

(Sdělení autorských práv: nejsem vlastníkem značek Bioshock, Bioshock infinite, 2K Games, Irrational Games. Jedná se pouze o studentský redesign.) Technique - Aquarel colours and pencil, digital graphic / 2015

...

Graduation work in 2015 For this work I chose to redesign the game Bioshock Infinite (2013), which is successful and awarded game developed by 2K Games.

(Disclaimer: I am the owner of brands Bioshock, Bioshock Infinite, 2K Games, Irrational Games. This is only a student redesign.)
Technique - Aquarel colours and pencil, digital graphic / 2015
                                  Copyright © 2015- 2018 Jacob Kobela artist and web-design. All rights reserved.

„Mít rád lidi a milovat lidi to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí.“ Jan Werich